اسفند, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

احتمال عرضه بازی Avengers در نسل نهم

با وجود اینکه اسکوئر انیکس در سال ۲۰۱۷ بازی Avengers را معرفی کرد، اما تا به حال هنوز هیچ اطلاعاتی از این بازی منتشر نشده است. حال به تازگی لیست مشاغل مورد نیاز منتشر شده برروی وب‌سایت استودیوی کریستال داینامیکس (سازنده‌ی بازی Avengers)، به نظر می‌رسد بازی Avengers در نسل نهم عرضه خواهد شد.

مدت زمان زیادی از معرفی بازی Avengers توسط اسکوئر انیکس می‌گذرد اما هنوز جزئیاتی از این بازی در دسترس نیست. این در حالی است که دیگر پروژه‌های متربط با انتقام جویان به خوبی پیش می‌روند. به طور مثال فیلم سینمایی Avengers قرار است با نسخه‌ای که ماه آوریل عرضه خواهد شد، پایان یابد و حتی دیگر پروژه‌ی مرتبط با انتقام جویان یعنی بازی Marvel Ultimate Alliance 3 نیز در سال ۲۰۱۹ منتشر شود. بنابراین مشخص نیست که چرا اسکوئر انیکس در رابطه با بازی Avengers سکوت اختیار کرده و هیچ اطلاعاتی از این بازی منتشر نکرده است.

اما به تازگی استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، سازنده‌ی بازی Avengers، لیست مشاغل مورد نیاز خود را در وب‌سایت این استودیو منتشر کرده است. بر اساس لیست منتشر شده، به نظر می‌رسد اسکوئر انیکس قصد دارد تا بازی Avengers را برای نسل نهم عرضه کند. استودیوی کریستال داینامیکس به یک تهیه‌کننده‌ی ارشد نیاز دارد و در آگهی خود به این نکته اشاره کرده است که «تهیه‌کننده‌ی ارشد مورد نظر با شریکان خارجی، بر‌روی ساخت یک بازی برای کنسول‌های نسل نهم همکاری خواهد کرد».

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد بنابراین حداقل تا سال آینده قادر به تجربه‌ی بازی  Avengers نخواهیم بود. اگرچه ممکن است عنوان مورد نظر یک بازی میان نسلی باشد که علاوه بر کنسول‌های نسل نهم، بتوان آن را بر‌روی کنسول‌های نسل هشتمی نیز تجربه کرد. در هر صورت باید تا انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر در رابطه با این موضوع فعلا منتظر بمانیم.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *