اسفند, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

انتشار قطعی Halo Infinite برای ایکس باکس وان

آقای Frank O’Connor کارگردان بازی Halo Infinite یکبار دیگر تایید کرد که این بازی برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

با به وجود آمدن بحث داغ کنسول‌های نسل بعد و مشخص نبودن زمان انتشار دقیق بازی Halo Infinite، شایعه‌هایی به وجود آمده که این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی مایکروسافت عرضه نخواهد شد.
کمپانی مایکروسافت همیشه تایید کرده است که بازی Halo Infinite برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، اما یکی از هواداران در توییتر در اینباره سؤالی  از Frank O’Connor مدیر فرانچایز Halo کرد و این پاسخ را از او دریافت کرد:

من نمی‌دانم این شایعات از کجا به وجود می‌آیند ولی بازی Halo Infinite قطعا برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
البته این پاسخ احتمال انتشار این بازی را روی پلتفرم‌های متفاوت و معرفی نشده رد نمی‌کند. اگر این بازی امسال منتشر نشود، به‌احتمال خیلی زیاد  در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و باتوجه‌ به اینکه بیشتر گزارش‌ها نشان می‌دهد که نسل بعدی کنسول‌ها در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند، این احتمال می‌رود که بازی Halo Infinite یک بازی بین پلتفرمی خواهد بود.
البته این تمام چیزی است که ما میدانیم و نباید انتظار داشت که مایکروسافت چیز بیشتری دراین‌باره بگوید ولی تایید شده که در E3 امسال چیزهای بیشتری درباره این بازی می‌شنویم.
: منبع

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *