بهمن, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

بسته‌ الحاقی Ghost Survivors بازی Resident Evil 2 Remake به صورت رایگان عرضه خواهد شد

کمپانی کپکام به تازگی تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Ghost Survivors بازی Resident Evil 2 Remake را که به صورت رایگان عرضه خواهد شد اعلام کرد.

کمپانی کپکام پیش‌تر اعلام کرده بود که قرار است در قالب سه بسته‌ی الحاقی، بخش‌های داستانی جدیدی به بازی Resident Evil 2 Remake اضافه شود. طبق جدیدترین اخبار بازی، این کمپانی اعلام کرده که بسته‌ الحاقی Ghost Survivors در تاریخ ۲۶ بهمن ماه (۱۵ ماه فوریه) به‌صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. هر یک از این خط‌های داستانی به سرگذشت یکی از اشخاصی می‌پردازد که در شهر راکون سیتی بوده و نتوانسته‌اند از ویروس مهلکی که در شهر وجود دارد جان سالم به در ببرند.

داستان‌های مجزا No Time To Mourn ،Runaway و Forgotten Soldier نام دارند. در حال حاضر اطلاعاتی از این‌که کدام‌یک از این بخش‌های داستانی در ابتدا منتشر می‌شود در دسترس نیست، اما کمپانی Capcom اطلاعات جزیی از هر یک را منتشر کرده است. پیش‌تر این کمپانی اعلام کرده بود که یکی از این داستان‌ها در مورد رابرت کندو، مالک یک مغازه‌ی اسلحه فروشی خواهد بود. یکی دیگر از داستان‌ها نیز در مورد دختر شهردار راکون سیتی است که بازیکن را در نقش او قرار می‌دهد. در نهایت با توجه به نام یکی از داستان‌ها که Forgotten Soldier نام دارد، باید منتظر یکی از افراد جوخه‌ی هانک باشیم.

این بخش‌های داستانی تنها بسته‌هایی نیستند که به این بازی اضافه خواهند شد. قرار است دو پوسته‌ی جدید برای شخصیت‌های لیان و کلر اضافه شود که در حقیقت ظاهر قدیمی آن‌ها در نسخه‌ی قدیمی ۱۹۹۸ بازی را برای بازیکنان به نمایش می‌گذارد. بازی Resident Evil 2 Remake که چند روز پیش منتشر شد و توانست امتیازات خوبی را از وب‌سایت معتبر دنیا کسب کند. آخرین دستاورد این بازی ترسناک موفق، عرضه سه میلیون نسخه‌ای آن تنها در یک هفتهاست.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *