دی, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

تجربه ی دموی بازی Resident Evil 2 برای بیشتر از یک میلیون نفر

بیشتر از یک‌ میلیون نفر به تجربه دموی بازی Resident Evil 2 نشستند که تنها عده کمی توانستند در مدت محدود آن را به اتمام برسانند.

شکی نیست که طرفداران سری Resident Evil در سراسر جهان برای تجربه نسخه بازسازی‌شده بازی Resident Evil 2 لحظه‌شماری می‌کنند. با انتشار دموی ۱-shot، کپکام اعلام کرده است که بیش از یک‌ میلیون نفر این دمو را بازی کرده‌اند که از این مقدار تنها ۲۸ درصد توانسته‌اند دمو را به‌پایان برسانند.

برای تکمیل این دمو تنها ۳۰ دقیقه به بازیکنان وقت داده شده بود که اگر ۳۰ دقیقه به‌پایان می‌رسید، به‌صورت خودکار از بازی خارج می‌شدید. پس منطقی است که تنها تعداد محدودی توانسته‌اند دمو را به‌پایان برسانند. در خبری غافلگیرکننده متوجه شدیم که تعدادی از کاربران رایانه‌های شخصی توانستند با هک‌کردن بازی تایمر ۳۰ دقیقه‌ای آن را غیرفعال کنند و به‌ مدت نامحدود به تجربه این دمو بنشینند. همچنین عده‌ای توانستند اطلاعات جدیدی را از بازی به‌دست آورند که هنوز به‌صورت رسمی منتشر نشده‌اند؛ مانند وجود حالت New Game Plus.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، یکی از کاربران نسخه‌ی دمو با جست‌وجو در فایل‌های بازی متوجه The 4th Survivor و The Tofu Survivor شده است. همچنین سه تصویر هم از این حالت در دسترس قرار گرفته است که کاراکتر محبوب هانک را نشان می‌دهد. حالت The Fourth Survivor داستان کوتاهی از یک سرباز ویژه آمبرلا به‌نام هانک را روایت می‌کند که قصد دارد از راکون سیتی فرار کند. در این حالت بازیکنان به‌تجهیزات مختلفی مجهز هستند و باید به‌درستی از آن ها استفاده کنید.

این در حالی است که حالت The Tofu Survivor قصد دارد بازیکنان را به‌چالش بکشد، زیرا در این حالت تنها چند هرب و یک چاقو خواهید داشت. نکته‌ی جالب این است که بازیکنان در این حالت در نقش یک Tofu (غذای آسیای شرقی) قرار خواهند گرفت که اندازه یک انسان طراحی شده است! در بازی رزیدنت ایول 2 آزادسازی این حالت‌ها کمی دشوار بود و حال باید تا هفته آینده و عرضه‌ی رسمی بازی Resident Evil 2 منتظر ماند و ببینیم این حالت‌ها به چه شکل آزاد می‌شوند.

زمانی که بازی Resident Evil 2 منتشر شود، کاربران قادر خواهند بود تا آمار و ارقام بازی خود را با دیگران در سایت رسمی بازی به‌ اشتراک بگذارند.  برای بازی تک‌نفره‌ای مانند این، بسیار خوب است که بتوان ارتباط محدودی با دیگر کاربران آن داشت.

بازی Resident Evil 2 در ۵ بهمن ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *