دی, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

درآمد سری بازی‌های Call of Duty بیشتر از مارول و جنگ ستارگان!

سری بازی‌های Call of Duty توانستند رکوردی جدیدی از خود به ثبت برسانند و در مقایسه با دنیای سینماتیک مارول و مجموع درآمد سری فیلم‌های جنگ ستارگان در باکس آفیس، درآمد بیشتری را کسب کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

 

طبق اعلام استودیوی اکتیویژن، سری بازی‌های Call of Duty، توانستند با پشت سرگذاشتن دنیای سینماتیک مارول، و کسب دو برابر سود بیشتر به نسبت سری‌فیلم‌های جنگ ستارگان در باکس آفیس، به یکی از موفق ترین و پرفروش ترین عناوین بخش سرگرمی در تاریخ تبدیل شوند. برای درک بیشتر این موضوع کافی است بدانید، سود دنیای سینماتیک مارول تنها در سال ۲۰۱۸ و از فروش عناوین موفقی چون Avengers: Infinity War، Black Panther و Ant Man & The Wasp بیش از ۴ میلیارد دلار بوده است. مجموعه جنگ ستارگان هم عملکرد بدی نداشته و توانست به لطف The Last Jedi، آخریم فیلم ساخته شده از این سری، درآمد قابل توجهی در باکس آفیس کسب کند.

اما نگاهی می‌اندازیم به گوشه‌ای از موفقیت قابل توجه یکی از سری بازی‌های  Call of Duty؛ با اینکه هنوز رقم دقیق درآمد بدست آمده از Call of Duty: Black Ops 4 منتشر نشده است اما طبق گفته‌ی‌ اکنیویژن، این بازی توانست ۳ برابر بیشتر از عنوان قبلی خود یعنی Black Ops 3 درآمدزایی کند؛ شایان ذکر است که درآمد Call of Duty: Black Ops 4 سه روز پس از انتشار رسمی آن، از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد. مبلغی که بیشتر از میزان فروش بلیت اکثر فیلم‌های موفق تاریخ سینما طی مدت زمان مشابه بود. فراموش نکنید فروش فوق‌العاده Call of Duty: Black Ops 4 درحالی رقم خورده که این بازی اولین نسخه از این سری بوده که فاقد بخش داستانی است. با این اوصاف میتوان نتیجه گرفت که کسب درآمد بیشتر از دنیای سینماتیک مارول و دنیای ستارگان برای سری بازی‌های Call of Duty به هیچ عنوان خبر عجیبی نبوده است.

از این‌ها گذشته، شایعه شده است که اینفینیتی وارد قصد دارد در سال ۲۰۱۹، عنوان جدیدی از سری بازی‌های محبوب و به یادماندنی Modern Warfare را معرفی کند. اگر این شایعات درست باشد و اینفینیتی وارد نسخه جدیدی از این عنوان را منتشر کند، باید بار دیگر منتظر رکورد شکنی‌های تاریخی Call of Duty باشیم.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *