اسفند, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

در پشت صحنه Fatality های بازی مورتال کمبت چه میگذرد

زمانیکه به Mortal Kombat فکر می‌کنید اولین‌بار چه‌چیزی به ذهن شما خطور می‌کند؟ مطمئنا اولین مورد Fatalitieهای این بازی است. این حرکات بیش از اندازه وحشیانه و خشن هستند اما به‌طور عجیبی محبوبیت زیادی بین هواداران این بازی دارد و به همین دلیل بدیهی است که استودیو سازنده زمان زیادی برای ساخت این بخش از بازی Mortal Kombat صرف می‌کند.

اخیرا در یک ویدیو منتشر شده کارگردان بخش Fatalitieها آقای اد بون (Ed Boon)، توضیحاتی درمورد فرآیند ساخت این بخش از بازی داده و عنوان کرد که ساخت، توسعه و شبیه‌سازی هریک از این بخش‌ها ماه‌ها به طول انجامیده و در ادامه توضیحاتی درمورد فرایندهای بالا می‌دهد.

وی در ادامه درمورد فلسفه توسعه Fatalitieها گفت:

“توسعه دهندگان تلاش می‌کنند تاجای‌ ممکن این حرکات را طبیعی بسازند و همچنین سعی شده تا بیشتر حرکات تقلیدی یا به‌نوعی شبیه‌سازی شده باشند. هرچه خشونت بیشتر باشد بهتر است. این صحنه‌ها چیزی نیستند که کسی بتواند به آن‌ها نگاه و یا حتی فکر کند و من هم نمی‌خواهم اما خیلی مسخره‌ است که به یک نفر از پشت سر ضربه بزنید و بعد تمام صورتش بیرون بریزد، این واقعا مسخره است. ما تا به‌حال یازده نسخه از این بازی را ساختیم و هرکدام از نسخه‌های جدید خشن‌تر از نسخه قبلی هستند. در Mortal Kombat 11 این بخش یک پارودی از نسخه‌های قدیمی به حساب می‌آید.”

اد بون قبلا هم درمورد زمان‌گیر بودن ساخت این بخش از بازی صحبت کرده بود و در این ویدیو هم عنوان کرد که ۵۰ درصد زمان ساخت بازی صرف طراحی و شبیه‌سازی Fatalitieها شده است.

Mortal Kombat 11 در روز سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ (۲۷ آوریل) برای کنسول های ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴، نینتندو سوییج و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *