اسفند, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

محتویات رایگان جدید برای بازی Divinity: Original Sin 2

به تازگی استودیوی لارین (Larian) سازنده‌ی عنوان Divinity: Original Sin 2، اعلام کرده است که محتویات جدید و رایگانی در طول سال ۲۰۱۹ برای این بازی منتشر می‌شود. بدون شک می‌توان گفت که Divinity: Original Sin 2 یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی چند سال اخیر است. این عنوان که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، در همان ابتدا نیز با استقبال بسیار خوب و بالای منتقدان و بازی‌بازان رو به رو شد. این عنوان چه از لحاظ داستانی و چه از لحاظ گیم‌پلی یکی از بهترین عناوین این سبک بوده است و گرافیک خوب و قابل قبولی نیز دارد.

حال به تازگی استودیوی لارین، اولین کیسه‌ی هدیه (Gift Bags) را ویژه‌ی این عنوان منتشر کرده است. آن‌ها بیان کردند که این کیسه‌ها با لوت‌باکس‌ها متفاوت هستند. این کیسه‌ها شامل مواردی هستند که با آن‌ها می‌توانید چهره‌ی شخصیت بازی را اعم از حالت مو‌ها و ویژگی‌های چهره، در طول بخش داستانی بازی تغییر دهید.

دومین محتوای رایگان این عنوان در زمانی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر می‌شود. استودیوی سازنده اعلام کرده است که محتوای جدید، شامل ویژگی‌های بیشتری برای تغییر شخصیت‌ها می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد استودیوی لارین برای ساخت محتویات جدید، با دو شرکت اروپایی فولز تئوری (Fools Theory) و انشار استودیوز (Anshar Studios) همکاری خواهد کرد. در ادامه لارین اعلام نمود که محتویات بیشتری تا آخر سال میلادی برای این بازی در نظر گرفته شده است که جزئیات آن‌ها، در آینده اعلام می‌شود.

بازی Divinity: Original Sin 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *