بهمن, 1397 بدون نظر تکنولوژی

گزارش سونی از عملکرد کاربران پلی استیشن 4 در سال 2018

شرکت سونی اخیرا خلاصه ای از عملکرد کاربران پلی استیشن 4 در سالی که گذشت را برای آنان منتشر کرد

سال ۲۰۱۸ بدون شک سالی پربار و البته فوق‌العاده‌ای برای صنعت بازی‌های ویدئویی بود. بازی‌هایی عرضه شدند که سال‌ها منتظر آن‌ها بودیم، همانند آخرین ساخته‌ی شرکت راک‌استار (Rockstar) یعنی Red Dead Redemption 2. عناوینی عرضه شدند که فراتر از انتظارات ما عمل کردند و مثال بارز آن بازی Spider-Man است. از طرفی دیگر بازی‌هایی عرضه شدند که توانستند روح تازه‌ای به کالبد بی جان فرانچایز خود بدمند، این امر دقیقا کاری بود که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با آخرین نسخه‌ی سری Assassins Creed انجام داد. بازی‌های بسیار دیگری نیز وجود داشتند که نام بردن تمامی آن‌ها بسیار وقت‌گیر خواهد بود.

حال شرکت سونی در ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ خلاصه‌ای از آنچه در سال ۲۰۱۸ انجام داده‌اند را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید و در وب‌سایت مخصوص به پلی‌استیشن، خلاصه‌ی عملکردتان در سال ۲۰۱۸ را مشاهده کنید. در این خلاصه، شاهد چنین مواردی هستید: تعداد تروفی‌هایی که در این سال کسب کرده‌اید، تعداد ساعاتی که به بازی‌ کردن مشغول بوده‌اید، تعداد بازی‌هایی که خریداری کرده‌اید، بازی‌هایی که بیشتر از دیگر عناوین به تجربه‌ی آنان پرداخته‌اید، ژانری که در سال ۲۰۱۸ بیشتر از دیگر موارد به آن سرگرم شده‌اید و حتی روزی در هفته که شما معمولا بیشتر از دیگر اوقات به بازی کردن گذرانده‌اید. علاوه بر این موارد اطلاعات کوچکی نیز از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ در دسترس شما قرار می‌گیرد. برای مثال شما خواهید دید که در سال ۲۰۱۸ کریتوس حدود ۹۲۴,۷۵۷,۶۹۵ کشته شده است!

بدون هیچ شکی سال ۲۰۱۸ سالی عالی برای پلی‌استیشن بود و طبق شواهد و انتظارات، حدس می‌زنیم که این روند در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه پیدا کند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *