بهمن, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

Jade جدیدترین شخصیت معرفی شده در مورتال کمبت 11

استودیوی ندررلم (NetherRealm) در جریان جدیدترین استریم زنده‌ی بازی Mortal Kombat 11، حضور شخصیت Jade در این بازی را تایید کرده است.

جدیدترین مهمان سری مبارزه‌ای Mortal Kombat شخصیت Jade است. این نینجای کلاسیک آخرین بار در بازی Mortal Kombat 9 حضور داشت. با توجه با این که Jade در نسخه‌ی نهم سری توسط Sindel کشته شد، این شخصیت حالا به شکل دوباره متولد شده به بازی برگشته است. با این حال، سلاح او تغییری نکرده است و به احتمال زیاد، همانند دیگر شخصیت‌های بازی، شما امکان دریافت پوشش قدیمی این شخصیت را خواهید داشت. ظاهر جدید Jade را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

استودیوی ندررلم شخصیت Jade را به عنوان یک مبارز با سبک Heavy Zoning توصیف کرده است. این شخصیت می‌تواند با استفاده از تیغه‌های پرنده‌ی خود دشمن را در فاصله‌ی دور نگه دارد. با این حال، اگر ترجیح می‌دهد به رقیب نزدیک شوید، تکنیک‌های عصا و ضربه‌ی پای رو به جلو (Forward Kick) این امکان را به شما می‌دهد. در جریان معرفی این شخصیت، تنها یکی از Fatalityهای او به نمایش درآمد که همان‌طور که انتظارش را داشتیم، شاهد یک Fatality بسیار خشن هستیم. در مجموع، این شخصیت بسیار جالب به نظر می‌رسد و هواداران قدیمی این سری، به طور حتم از بازگشت او خوشحال خواهند شد.

هفته‌ی گذشته لیستی از اچیومنت‌های بازی Mortal Kombat 11 برروی پلتفرم استیم منتشر شده بود که برخی از کاربران، حروف نوشته شده در این لیست را به شخصیت‌های بازی ارتباط دادند. با توجه به اینکه شخصیت Jade نیز یکی از این شخصیت‌های فاش شده بود، می‌توان به درست بودن این شایعه و لیست شخصیت‌های منتشر شده امیدوار بود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *