اسفند, 1397 بدون نظر اخبار بازی ها

Jonny Cage جدید ترین شخصیت اضافه شده به مورتال کمبت 11

کارگردان بازی مورد انتظار Mortal Kombat 11 چند روز پیش مطلبی را در حساب توییتر خود منتشر کرد که بهحضور شخصیت Johnny Cage در این بازی اشاره داشت. استودیوی ندررلم (NetherRealm) امروز با انتشار یک ویدئو رسما از این شخصیت رونمایی کرده است.

 

استودیوی سازنده‌ی بازی امروز تریلری را با هواداران به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد معرفی شخصیت Johnny Cage (جانی کیج) هستیم. جانی کیج یک ستاره‌ی سینما و یک استاد هنرهای رزمی است که اولین باری، برای اثبات توانایی‌های خود به منتقدین به دنیای Mortal Kombat پا گذاشت. جانی کیج یکی از ۷ شخصیت موجود در اولین نسخه‌ی منتشر شده از سری Mortal Kombat و یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری در بین هواداران است.

در ویدئوی منتشر شده شاهد همان تکنیک‌های همیشگی این شخصیت مانند پرتاب یک گلوله‌ی سبز رنگ و همان لگدهای معروف هستیم. در کنار تکنیک‌های قدیمی، به نظر می‌رسد تیم سازنده چندین حرکت جدید را نیز به این شخصیت اضافه کرده است. برای مثال در یکی از صحنه‌ها، یکی از جانشین‌های جانی برروی صحنه آمده و رقیب را از پشت سر نگه می‌دارد تا جانی بتواند به حریف حمله کند.

از دیگر تکینک‌های معرفی شده در این ویدئو می‌توان به استفاده از فلش دوربین برای گیج کردن رقیب و پرتاب عینک آفتابی به سمت دشمن اشاره کرد. در یکی از صحنه‌های این ویدئو، شاهد حمله کردن جانی به سمت رقیب به وسیله‌ی یکی از جوایز خود هستیم.

همانند گذشته، در انتهای این ویدئو شاهد معرفی تکنیک Fatality جانی کیج هستیم که به احتمال زیاد یکی از بامزه‌ترین تکینیک‌های بازی است. پس از شکست دادن رقیب، تیم فیلم‌برداری از جانی می‌خواهند که ضربه‌ی Uppercut را روی حریف اجرا کنند. جانی آن‌قدر این حرکت را روی حریف تکرار می‌کند که در نهایت سر او از تنش جدا می‌شود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *